483marcela
19/11/2017 16:10:24
Następne zdjęcie Następne zdjęcie
1 / 3 Wszystkie zdjęcia z fotorelacji

Wiem, rzadko tutaj wchodzę, ale to z powodu źle działającego fbl :/ 

 

Przykro mi, bo ostatnio znów mniej się widzimy z Bartkiem. Wszystko przez Jego pracę w dziwnych godzinach i studia. Mam nadzieję, że niedługo się to jakoś ułoży lub znajdziemy pomysł, jak mimo tego więcej spędzać czasu razem...

 

Wczoraj się popłakałam, bo już mi smutno i czuję się bezradna co do zajęć z pole dance. Znów ostatnio grupa sie rozpadła, chodziłam do innej, ale ogólnie chyba już jej nie ma, zresztą były to zajęcia, a nie kurs, przez co często były odwoływane, bo było za mało osób, a ja nie chcę na takie coś sobie pozwolić. Teraz przyszła nowa instruktorka, ale nie jestem do niej przekonana. Chyba zmienię szkołę. Najgorzej, że właśnie patrzyłam wczoraj ceny to są dużo wyższe niż tutaj i kolejny problem: ciekawe czy znów cofnę się poziomem patrząc, że dołączę do jakiejś grupy, która nie wiem na jakim będzie. Mam nadzieję, że jakoś to się ułoży, że znajdę już taką ostateczną grupę i szkołę tańca i nie będę się niczym przejmować i będę szła do przodu! Trzymajcie kciuki!

 

Czas siadać znów do piania pracy magisterskiej. Ciężko mi to idzie. Nie umiem się skupić i uporządkować myśli...

 

Matylda tuż po koncecie Tokio Hotel pojechała na dwa dni do Wenecji. Przywiozła mi smaczną słodkość. Trudno określić co to jest. Wygląda jak chałwa, ale nią nie smakuje. Pyszne jest :))

 

Dobra, tyle ode mnie.

Paaa!

 

 

4 KOMENTARZE

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 152
thexdreamseller
miniusowa
leitotgk
harina
eemotional
octave