barnej666
19/06/2017 23:44:59
Następne zdjęcie Następne zdjęcie
1 / 31 Wszystkie zdjęcia z fotorelacji
TdPowiśle / Setka Rysy

12-06:Pon: 7:30 - 15:00 praca. Rano do Bartka, odebranie zlecenia. Pierwsza instalacja w Mokrym. Krótki przyłącz. Poszło szybko. Później ogarnięcie drugiego montażu. Do Dębicy po kabel. Mokre 76, druga instalacja. Kable pod tv już puszczone także luzik. Powrót do domu. Obiad. Ogród i książka. Gryll. <3 Miał być rower ale ogromna chmura... Mega ulewa. Wyznaczanie trasy #400km. Twin Peaks, odc. 6. Krótkometrażówki z Chaplinem.

 

13-06:Wt: 7:40 - 14:30 praca. Znowu do Dębicy. Umawianie zleceń. Znowu Mokre. 2 instalacje zrobione mega szybko. Na drugiej znowu wesoła kobieta, haha. Na koniec Zasów 76 i uruchomienie urządzeń. Zamieszanie z Dekoderem, ough. Na szczęście wszystko ruszyło. Dom. Obiad - pizza. Książka. Hamak i odpoczynek. 17:15 CPN w Skrzyszowie. Znowu szosa z Krzyśkiem, Wojtkiem i Piotrkiem. Mordercze tempo do Zalasowej. Ryglice. Nowy podjazd do Burzyna. Fajna droga do Lubaszowej. Kolejne nowe ścieżki. Lichwin, Rychwałd. Zjazd do Pleśnej, Radlna, Tarnowiec i dom. Podlewanie kwiatków. Kolacja. Film: xXx: Reaktywacja. 

 

14-06:śr:  7:45 - 14:40 praca. Pierwsza instalacja w Mokrym. Złe pomiary, ough. Na szczęście dłuższy kabel na aucie. Później instalacja w Zasie. Mega wesoło. :D Dębica. Umawianie zleceń na poniedziałek. Odwiezienie Michała do domu i powrót. Obiad. Łóżko i książka. Zaśnięcie na 1,5h. Krótkometrażówki z Chaplinem. Podlewanie. Zamówienie stroju SKY! <3

 

15-06:Czw: Wolne! Pobudka o 7:15. Śniadanie w ogrodzie. Szosa. Lipie, Zalasowa, Czermna i nowe ścieżki. Biecz. Jazda Krajówką. Rozmowa ze Skarbem. Wjechanie na mega wypasioną górę - najlepsze widoki! Zjazd do Ciężkowic. Gromnik. Jazda koło domu Klazab, lol. Dalej nowe ścieżki, jazda przez rzeczkę. 118km w Zakliczynie. Dokręcanie do 200 a co! Szczepanowice. Ostrów. Radłów. Odporyszów. Lg. Lipie i odcinka co chwilę. Spotkanie wielu ludzi. Dom. Wpadnięcie Młodego. Zamówienie pizzy. Ostry sos, co za matoł. :D  Pan Policjant. Net i spanie.

 

16-06:Pt: Spanie do 9:15. Książka. Śniadanie. Cały dzień w łóżku z filmami, typowy rest! Gold, Umysł Przestępcy oraz Midnight Special. Szama przez cały czas. Wieczorem do siostry do Koszyc. Oglądanie tv. Przyjechanie z bratem do domu. Naprawienie radia. :D Przenoszenie bramy z Mirkiem. O 22:30 po Skarba, odwiezienie do domu i powrót. 

 

17-06:Sob: Pobudka o 7:10. Deszczowo. ;x Śniadanie. Pisanie z wszystkimi. Przejaśnienie więc jedziemy do Dąbrowy na Tour De Powiśle Dąbrowskie. Elita z Tarnowa obecna. O 10:00 start. Pierwsze 7km jechanie w przednim peletonie. W Oleśnie zgubienie czołówki, poczekanie na drugą grupkę i do końca wyścigu jechanie razem. Co chwilę zmiany z Wojtkiem i Filipem. Ogólnie poszło dobrze, ostatnia prosta również, udało się wyprzedzić 4 kolarzy. Prędkość na mecie 51,7. ;o Średnia 35km/h, rekord. Po wyścigu rozmowy w namiocie, deszcz, ciepło, deszcz, wiatr. Ough. Dekoracja i powrót z Piotrkiem do domu. Ogarnięcie się. Na 17:30 do Skarba. Przejażdżka do Tarnovi. McDonald's. Biedra. Dom i oglądanie filmu: Lekarstwo Na Życie. Powrót, AlCapone, wbicie do Wala na grila. Ziko mistrz. :D Dunikowskiego i dom.

 

18-06:Ndz: Znowu mało snu. Pobudka przed 8:00. Śniadanie. Spakowanie roweru do auta i pod park biegowy. Tarnowska Setka Na Rysy. Ponad 30 osób. Powrót na MTB. Wow, przyjemnie podjeżdża się ścianki na góralu po takim czasie. :) Bardzo dużo nowych ścieżek. Kondycyjnie nawet dobrze. Bufety zaliczone. Gleba na ostatnim zjeździe. Akcja pod ruinami z dziwną kobietą. Wręczenie medali, zjechanie pod park. Przebranie się i szama. Prosto do Mościc na mecz. Wejście w sam raz. Co za mecz! Przegrywanie 11pkt i w ostateczności wygrana 48:41. Emocje jak na E-lidze. Spotkanie masę ludzi. ;o Standardowo mecz na stojąco z Krzyśkiem. :D Dom. Ogarnianie stravy, zdjęć itd. Mega padnięcie. Muzyka. Brak snu.

 

 

 

 

Kolejny pozytywny tydzień.

422km, 5312m w tym 200km w jeden dzień.

 

 

 

Kocham. <3

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=498zUzNG QxY

BRAK KOMENTARZY

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 77
forestxwitch
idzpodpraaad
thenumberofthebeast666
pannaczarna
izuo
credka666