buzybee26
23/07/2017 0:18:16

Kiedy Kaszubska gwara spotka się ze Śląską nie ma przebacz xD Ni chuja się nie dogadasz xD
Tkwię dalej w ssamym sercu Kaszub, sezon rozpoczął się na dobre. Dzis....hmm...nienawidze dzisiejszego dnia za ten kocioł xD To bylo szalenstwo.  Do tej pory czuje jak stopy mi pulsują z bolu. Dobrze ze mamy swoich klientów, znajome twarze ktore przychodza do nas na obiady. To bardzo miłe kiedy u progu wymieniamy usmiechy, zazwyczaj rowniez wiemy co Ci ludzie zamówią, w wolnej chwili wymienimy kilka zdan.  To bardzo umila czas. Kolejna mila rzecza jest to, że pred wyjazdem przychodza sie z nami pozegnac. Najbardziej zapadł  mi w pamiec Pan-rasowy ślązak, ktory przyjechał tutaj na urlop z żoną. Za kazdym razem rzucał coś po śląsku a  my ni w ząb nie wiedziałysmy co do nas mowi xD Jak tylko wchodził do restauracji wiedziałam że zaraz beda rebusy xD Ostatniego dnia rpwniez przyszli do nas, przy okazji się pozegnac a mi udało się tez zamienic z nim pare slow pozniej  i okazało się że Jego żona pochodzi wlasnie z Kaszub a poznali sie na Sląsku na dyskotece i tak juz zostało. To jest super i zawsze mnie to dziwi jak to sie dzieje ze dwoje ludzi z dwoch roznych krancow Polski poznaja sie i juz sa ze sobą na zawsze. to jest niesamowite.

Dzis wypada 22 dzien mojego pobytu w Jastrzebiej. ja nie wiem kiedy to zleciało. Pamietam jak siedziałam w pociagu załadowana  walizkami i jechałam mysląc co mnie spotka na miejscu.  A tutaj zostało juz poltora miesiąca do konca.
Aby do wrzesnia. Jest masa planow, miedzy innymi kłucie. Zacieram rączki na samą mysl <3

Poki co po ciezkim dniu mając całą (no dobra, prawie całą:)) chate dla siebie relaksuję się, zrobiłam sobie domowe spa, muzyczka leci w tle. Towarzystwo poleciało na miasto, ja dzis odpusciłam i nawet nie zaluję. Mentalnie szykuje się na kolejny młyn jutro.

BRAK KOMENTARZY

Użytkownik buzybee26 zezwala na zostawianie komentarzy tylko zalogowanym osobom.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 58
vullgaris
forestxwitch
lupus89
rimein
idzpodpraaad
waferowa