gothica89
13/10/2018 21:25:02

Tego ostatnio mi brakowało. Tęskniłam za tym. Jazda konna jest tym co kocham najbardziej. Relaks i wyciszenie ponad wszystko. O tak&! Na zdjęciu ja z sympatycznym koniem w typie pogrubionym Atosem.

fot. mąż

 

Jesień, jesień, a razem z nim październik. Końcówka września i początek października minął mi sympatycznie na wyjeździe częściowo wśród koni, które tak bardzo kocham, pośród gór oraz na korzystaniu z rzeczy pozytywnie działających na organizm. Radość trzyma mnie do teraz, chociaż wiadomo wszystko fajne szybko się kończy. Jednak mimo to było miło, super i bardzo sympatycznie.

 

Chociaż ostatnio są bardzo przyjemne i co ważniejsze ciepłe dni  jak na październik nie do pomyślenia  to wpadłam w namiętne czytanie książek. Sięgnęłam po następną, ale myślami jestem jeszcze przy poprzedniej książce G. Mastertona pt. Szkarłatna wdowa.  Dawno nie czytałam tak dobrej książki. A wystarczyło, iż przeczytałam na okładce "XVIII-wieczne CSI" i moja ciekawość musiała zostać zaspokojona. Najpierw poznajemy ciekawy i smutny początek losów Beatrice w Londynie. Właściwa akcja nabiera tempa w Ameryce, gdzie przeniosła główna bohaterka się wraz ze swoim mężem pastorem. Od pierwszych nieszczęśliwych wypadków podzielałam zdanie głównej bohaterki. Było mi przykro, że ludzie dają się oszukiwać, co wynikało jedynie z niewiedzy, bo nie każdy w XVIII wieku mógł mieć pojęcie o chemii i botanice. Zakończenie mnie usatysfakcjonowało- myślałam że sprawy mogą zostać w miasteczku zamiecione pod dywan plus do tego takie zagadkowe zakończenie, które nie daje mi spokoju do teraz. Polecam wszystkim miłośnikom zagadek z historią w tle. "Szkarłatna wdowa" to bardzo ciekawa pozycja, od początku do końca coś się dzieje, zaś autor trzyma nas w niepewności, a czyta się szybko, miło i przyjemnie oraz z wielkim zaciekawieniem.

 

Coraz szybciej robi się ciemno, jak co roku&ciepło w domowym zaciszu, zaś zapach śmietankowy wypełnia domostwo. Czasie zwolnij trochę, nie pędź tak szybko...! Weekend mógłby potrwać trochę dłużej. A tak znów się zacznie za kilkanaście godzin powrót do początku tygodniai praca, praca...Czasie, zwolnij, naprawdę...

 

 

BRAK KOMENTARZY

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 171
marianfoto
greys
morticia98
naszaczworeczka
barma
northerka