szarllotta
9 godz. temu
.

Uczę się. W sumie to raczej próbuję się uczyć na jutrzejszego kolosa z potofizjologii - marnie mi to idzie, więc stwierdziłam że dodam notkę.
Po pierwsze to miałam dziś rano zajęcia z psychodietetyki w szpitalu dziecięcym i musiała przeprowadzić wywiad z dwunastolatką cierpiącą na depresje i anoreksję - mega przykre zjawisko, początkowo myślałam że się rozpłaczę ale potem już było łatwiej. W sumie to poszło mi lepiej niż się spodziewałam, przeszło mi nawet przez myśl że mogłam iść na psychologię ale myślę, że gdyby nie własna psychoterapia to nigdy nie wpadłabym na taki pomysł i penie nawet nie potrafiłabym z nią rozmawiać.Niezwykłe doświadczenie.
Kupiłam dziś sobie na pocieszenie przed całym popołudniem i wieczorem nauki sukienkę, ołówkową ze sznureczkami przy rękawach ale jest dość długa nawet przy moim wzroście i nie wiem sw sumie czy dobrze zrobiłam że ją kupiłam ale jakoś tak szczupło w niej wyglądałam i tak mi się spodobała :d
Chyba muszę się jutro zważyć. W sumie to miałam zamiar zrobic to na początku tygodnia ale wolałam poczekać aż skończy mi się okres. Raczej w sumie obecny stan mi odpowiada i absolutnie nie chcę już chudnąć ale no zobaczymy czy stres mnie nie zje w grudniu jak zacznie się masa zaliczeń. Przytyć też nie chcę tak dla jasności, chociaż jak kolejna osoba mówi mi że jestem bardzo chuda to już nie szczególnie mi się to podoba-a to chyba dobrze bo dawniej skakałabym z radości.
Piję właśnie pyszną kawę-czekolada z chili<3

BRAK KOMENTARZY

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 105
robiextoxdlaxsiebie
lzejszadowakacji
assasello987
beperfect26
greatspace
piesandaluzyjski