xavekittyx
17/10/2018 1:45:08
:* :* :* :*

Hej :).

 

 

 

 

 

Fotka z 31. 07. 2018 r. ^___^.

 

BLACK LIPS LADY... Ave Kitty wraz z ukochanym Dawste Painted <3.

 

Już od dawien dawna nie robiłam sobie 'kucyków', a przecież są takie słodkie :3.

I look a bit like a pastel goth little girl. Years pass, everything changes... and I stand still and look at another world, always being myself. And no matter that other people follow fashion. Be yourself forever - this is what I hold in my life.

Czuję się najszczęśliwsza na świecie, bo mam Ciebie kochany Dawidku 'Dawste' <3. I to się liczy w życiu, by podążać razem przez dni, miesiące i lata z osobą, która jest warta wszystkiego i dzięki której wszystko staje się piękniejsze <3. Kocham najmocniej na świecie Ciebie @dawste ;* ;* ;* ;*.

 

 

 

Ostatnie dni zaliczam do mega pozytywnych! :)

Przy tulaśnych i całuśnych momentach czas bardzo szybko płynie. Nawet się nie zauważa, że już jest kolejny dzień i kolejny i kolejny. Wszystko układa się tak pięknie jak w baśniach. Jestem szczęśliwa, a może więcej jak szczęśliwa? Czasami nie potrafię ubrać w słowa uczuć, nie wszystko się da określić... są takie chwile/momenty, że ciężko jest o nich opowiadać. Cudowny nastrój mnie nie opuszcza <3.

Nawet pogoda dopisuje. Wszędzie pełno liści i kolorów i jest ciepło. Nie ma to jak spacery we dwoje w takich jesiennych, przyjemnych klimatach <3. I jak zawsze mamy tyle planów i rzeczy do zrobienia, a czasu na to za mało... a to gdzieś się wyjdzie, wejdzie do sklepu, popatrzy i pół dnia leciii ;).

O czym myślę? Chyba o tym, że jak się foci prawie codziennie kilkadziesiąt zdjęć, to się zastanawiam gdzie ja to pomieszczę :D. Ale po prostu nie potrafię tak nie uwiecznić na zdjęciach czy filmach moich/naszych ukochanych chwil <3.

Żyję, uśmiecham się, oddycham Tobą ;*. I nie wiem co mam pisać, bo siedzisz przy mnie tak blisko, robisz sweet minki i mnie zaczepiasz swoim wdziękiem... i tak mnie to dekoncentruje i odrywa od myśli i nie mogę się skupić na pisaniu achhh... ale to kochane jest i lubię tak, lubię być tak zaczepiana i spoglądać w Twoje oczy, czasem wręcz nie panuję nad sobą gdy spoglądam <3. Kochany mój Dawidek <3 :***.

 

Życzę wszystkim spokojnej nocki i udanego jutra :).

Ja już mykam, bo real mnie odciąga od neta :).

Wpadnę potem ;).

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

~ FACEBOOK ~

~ INSTAGRAM ~

~ BLOGSPOT ~

~ TUMBLR. ~

~ IMVU ~

~ MOJA POWIEŚĆ ~

"Serce, które nie potrafi kochać"

~ YOUTUBE ~

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

14 KOMENTARZY

Użytkownik xavekittyx zezwala na zostawianie komentarzy tylko zalogowanym osobom.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 1165
marianfoto
favouritenightmare
necat
andziagm
nadjamdwa
tetsuryuusasu