xavekittyx
13 godz. temu
Ave Kitty SNAKE BITES

Hej :).

 

 

 

 

 

Fotka z dzisiaj ^___^.

 

Ave Kitty SNAKE BITES lip piercing - czyli moje nowe kolczyki srebrne podkówki ;3 <3.

 

Ten po prawej stronie na fotce świeży i mam go już równo miesiąc (od 21 maja 2018r.), a po lewej zagojony i noszony już przez 6 lat ;).

Ten wpis będzie dotyczył tych moich nowych kolczyków i nic w tym strasznego, więc pomyślałam, że zrobię notkę także o tym :).

 

 

 

 

Pierwszy raz mam 'snake bites' w wardze, czyli inaczej zwane 'snejki'. To zupełnie inne, nowe uczucie dla mnie.

Te dwa kolczyki nie były robione jednocześnie, bo jeden 6 lat temu, a drugi miesiąc temu. A to jest naprawdę wyczuwalna różnica dla mnie, jeśli chodzi o komfort noszenia i komfort wizualny.

Muszę przyznać, że przez jakiś czas myślałam, że nie są idealnie symetrycznie zrobione - ale tak naprawdę zmyliło mnie to, że jeszcze mi opuchlizna do końca nie zeszła i tak właśnie myślałam i widziałam błędnie. Aktualnie podgoiło mi się na tyle, że już widzę tą symetrię i obie strony się zrównują. Taki proces gojenia i niestety, ale trzeba przez to przejść. Niezagojony kolczyk przy zagojonym będzie zawsze wyglądał inaczej. Niestety ja już jeden miałam wiele lat wcześniej... a że chciałam mieć snejki, to trzeba było ten drugi zrobić dodatkowo.

Wiem doskonale i rozumiem, że dla jednych takie kolczyki to głupota i szpetne coś. Dla mnie jednak jest to ozdoba w postaci biżuteri tak jak np. wisiorki, bransoletki czy pierścionki.

Mam duże zainteresowanie w piercingu odkąd ukończyłam 12 lat. To mi daje szczęście i zadowolenie. Ja bym nie umiała się bez tego uśmiechnąć. Niestety nie wszyscy to rozumieją i to rani, jeśli ktoś Ciebie z tym nie akceptuje i stawia na szali wyboru - albo wyciągniesz, albo 'do widzenia'. I przez ten wybór większość schodzi na złą drogę w życiu, aby tylko mieć te kolczyki... ja to nazywam dnem, albo szmaceniem się i szkoda mi trochę tych osób, że muszą sobie radzić w ten sposób. Czasami myślę sobie jak ja kiedyś skończę i nie chcę myśleć o tym, bo nigdy w życiu nie chciałabym się trudnić czymś takim jak szmacenie. Świat będzie zawsze cierpiał na brak tolerancji.

Ja się bardzo cieszę, że mam już swoje ukochane snejki w wardze <3. Opisałam powyżej trochę szczerych słów co do tej złej drogi w życiu. Jednak ja bym się tak nigdy nie stoczyła. Ja tylko mam taki styl, a wcale nie żyję wśród ludzi, którzy ubierają się tak jak ja. Nie potrafiłabym tak jak oni, nie potrafiłabym żyć w ten sposób.

 

A tak poza tym mam nowy baner na YouTube ^^.

Jak się podoba? :) :3

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

~ FACEBOOK ~

~ INSTAGRAM ~

~ BLOGSPOT ~

~ TUMBLR. ~

~ IMVU ~

~ MOJA POWIEŚĆ ~

"Serce, które nie potrafi kochać"

~ YOUTUBE ~

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

BRAK KOMENTARZY

Użytkownik xavekittyx zezwala na zostawianie komentarzy tylko zalogowanym osobom.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 1131
andziagm
woob
natureiswhore
agnesyox3
ladyamfetamina
nirvada