bezemnieomnie
30/05/2022 0:24:56

I już. Po wszystkim. Cały ten stres przepadł. Jesteś tylko Ty i ja. Jestem najwiekszą szczęściarą na świecie. Jestem dumna z tego, że mogę nazywać siebie Twoją żoną. 

Mówić o Tobie mój Mąż. Mega uczucie! 

Obiad był wspaniały, obsługa przemiła, urzędniczka czadowa. Posadziła Kacpra na miejscu urzednika. Kacper cały ślub był mistrzem ceremonii. :) Był taki słodki gdy podawał nam obrączki. 

Tak pięknie jadł, całe przyjęcie był grzeczny.

Mimo braku alkoholu świetnie się wszyscy bawili. 

Wyszło super. 

 

Potem pojechaliśmy jeszcze do Izy na urodziny ! Okrągłe 30 i jeszcze parapetówka. Jeszcze tylko Radek musi jej się oświadczyć, jakiś ślub i już będą mieli wszystko. Nie wiem co go powstrzymuje, tyle razy miał to zrobić. I co??? Tak myślę, że to może nie jest najważniejsze. Kredyt i tak wiąże ludzi bardziej niż ślub. HAHAHAHA 

To jeszcze przed nami.  Nie mogę się już doczekać aż będziemy mieli w końcu swoje mieszkanie. 

Ale powoli. 

Trochę się zawiodłam, myślałam, że spotkamy się z Watacha na imprezie a tu nici. Nikt nie przyszedł, żadna wymówka nie jest dobra. My byliśmy mimo własnego ślubu. Wstyd trochę, że nie przyszli. 

Najważniejsze że mogliśmy sprawić Izie i Radkowi przyjemność. 

 

 

To co odjebał dzisiaj Aleks, poniżej poziomu jakiegokolwiek. Nie pozdrawiam.  

Może to z żalu, że nie był proszony na ślub, ale to przez takie akcje właśnie. 

Dramat. 

 

Wracając do przyjemnych rzeczy, dzisiaj pojechaliśmy rano na śniadanko do ulubionej kawiarni. Jak zaczynaliśmy się spotykać lMarcin przyjeżdżał do mnie codziennie rano przed pracą i jedliśmy tam śniadania.  Słodkie że byliśmy tam dzisiaj już jako mąż i żona. Zawsze już będę mu wdzięczna, że tak się zaopiekował nami. Nasza ostoja... Moje sacrum.  Nie ważne gdzie jestem, jeśli Ty jesteś obok to jestem w domu. Może to oklepany tekst ale ja tak to czuję. Nie potrzebne mi mieszkanie własnościowe, nie potrzebny mi wielki dom. Kiedy jestem z Marcinem i Kacprem to mam wszystko. 

Całe życie marzyłam o tym by mieć swoje miejsce, tak fizycznie, nadal marzę o tym, ale jednocześnie uświadomiłam sobie że poczucie przynależności i bezpieczeństwa nie wynika z 6ścianu tylko z głowy. Odkryłam to uczucie dzięki mężowi. 

 

 

 

 

 

 

Świadoma praw i obowiązków wynikających z zawarcia małżeństwa, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z Marcinem Tremonti i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe.

 

Seni Seviyorum 

Kora Tremonti 

2 KOMENTARZE

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 31
pragnezycpelniazycia
padholder
pamietnikpotwora
enlivenedangel
pokojsztuczek
sweeeeeettt