hanower4444
01/06/2020 12:39:14
1044

Wtorkowy gość <3
Od dzisiaj rozpoczynamy tydzień z chemią kliniczną! 3 kolokwia i 6 dni! Jest misja! Dobrze, że to mój ulubiony przedmiot to nauka jest względnie przyjemna. Oby nic głupiego nie odwalili.
Reszta kolokwiów zdana, sringlisz dokucza w ostatnim czasie dość mocno, ale trzeba robić giełdy może na egzaminie będzie to samo. Jeśli nie to archiwizacja wszystkiego co się da jest ważną sprawą i moim przeogromnym zboczeniem, ale myślę, że pozytywnym. hahahahah Będzie powtórka matury ustnej ze sringisza. Dobrze, że to chociaż w domu, przed kamerą, a nie na żywca. Już nie mogę się doczekać aż w pracy zawodowej spotka mnie ta przyjemność, żeby porozmawiać z probówkami po angielsku. Czekam z niecierpliwością na taką sytuację. Hahahah
Praktyki załatwione już w prawie 100%. Mam tyle szczęścia, że aż trochę nie dowierzam. Same dobre wybory, prywatny lab, szybkie złożenie podania jeszcze przed koronawirusem, a przede wszystkim, że nie ma problemów w związku z sytuacją epidemiologiczną/epidemiczną. Kto wie, która forma poprawna to proszę mnie poprawić.
Wczoraj Inowrocław z rodzinką, nie ma to jak zamknięte tężnie z okazji Zielonych Świątek. Ludzi sporo, to był średni pomysł na odpoczynek.
W sobotę odzyskanie wolności oddychania jak człowiek w przestrzeni otwartej. W końcu można odetchnąć pełną piersią <3
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich czytających z okazji dnia dziecka!

BRAK KOMENTARZY

Użytkownik hanower4444 zezwala na zostawianie komentarzy tylko zalogowanym osobom.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 38
andrew55
coffeebean1
duszek10
agapo
okropnica
anitafphotographie