lovesucks14
04/07/2022 10:04:52

"Jeśli przebywam w jakimś miejscu zbyt długo, dostrzegam tylko złe rzeczy, podczas gdy dobre blakną, przechodzę nad nimi do porządku dziennego i przestaje je zauważać." - M. Twight

Cieszycie się z tego co macie? Doceniacie wszystko to co znajduje się obok Was? Czy może raczej chcecie więcej od życia?

Wczoraj miałam dzień pt. " Nic nie ma sensu, wszystko jest najgorsze". Narzekałam chyba na wszystko co jest możliwe. A to się źle czuję. A to głowa mi pęka. A to za oknem słońce i znowu upał. A to w poniedziałek do pracy. A to znowu zostanę sama. A to muszę się zabrać za naukę. A to muszę wstać po 4. A to wiatrak nie daje tyle chłodu co bym chciała. Typowy, piękny kobiecy dzień. Czego tak naprawdę oczekiwałam? Mogłoby być 15 stopni, chciałabym mieć urlop. Chciałabym rozmawiać z kimś przynajmniej przez kilka godzin, a nie patrzeć w ścianę i być sama znowu przez jakiś czas. Materiały szkoleniowe mogłyby przeczytać się same - a przecież życie byłoby wtedy piękniejsze. W pewnym momencie pomyślałam: "odpuść w końcu i przestań się denerwować, zobacz co masz tu i teraz". Mimo, że było to cholernie ciężkie musiałam zmienić swoje nastawienie i docenić to co mam. A co miałam? Piękny, wolny dzień. Czyjąś obecność, którą powinnam się cieszyć przez każdą minutę. A dzisiaj oprócz tego, że wstałam po 4 to szczęście się do mnie uśmiechnęło i mam dzień wolny.

Ostatnio mam jakiś taki gorszy czas. Stoję w miejscu. Ciężko mi cokolwiek zrobić. Dużo śpię, dużo za dużo. Wiecie czuję się jak taki człowiek, którego ktoś zalał betonem i nie może się ruszyć. Może to przez upały. Może to przez chorobę. Może to przez moje negatywne nastawienie. Może..

Ale... podobno nic nie trwa wiecznie i każdy zły moment mija.

Dodatkowo czuje, że się wypalilam i jakoś nie mogę tutaj pisać. Przychodzi mi to z wielkim trudem, wpisy nie mają sensu, a ja nie mam weny. Ale czy będzie mnie tutaj mniej? Czas pokaże. 

A więc moi drodzy.

Pakuję książkę, koc i jadę szukać pozytywnej energii nad jeziorem.

Życzę Wam cudownego dnia.

I uśmiechu na twarzy.

Pozdrawiam N.

4 KOMENTARZE

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 5
xavekittyx
pamietnikpotwora
enlivenedangel
bezemnieomnie
photoblog