lovesucks14
21/06/2022 10:39:19

"Ciesz się życiem, bo ono daje ci szansę kochać, pracować, bawić się i patrzeć w gwiazdy." - H. Dyke

Rok szkolny dobiega końca. Czym on dla mnie był? Na początku - czymś co mnie przerażało, później - miejscem, w którym się odnalazłam. Co mi przyniósł? Poznałam wiele wspaniałych ludzi. W terapii miałam 60 dzieciaków. Zdobyłam ogrom doświadczenia. Bywały gorsze momenty wypełnione stresem, bo terapia stała w miejscu. Były chwile, w których wszystko szło po mojej myśli. Te kilka miesięcy nauczyło mnie dużej empatii. Nie oceniania. Życzliwości. Hm.. ale nad cierpliwością w dalszym ciągu mocno pracuję.

Co u mnie?

Dużo się dzieję w ostatnim czasie. W pracy wiele obowiązków związanych z końcem roku, dużo papierologii. A co w życiu? Niewielki chaos połączony ze zmęczeniem, niewyspaniem, chorobą i radością, że już niedługo czeka mnie 6 dni wolnego. A później.... Przyjdzie jeszcze więcej pracy. Mogłabym poruszyć milion tematów. Tych poważnych. Tych radosnych. Tych, które pojawiają mi się w głowie przed snem. Tych, które nie dają mi czasami spokoju, ale... Nie umiem ich zebrać i zamienić w tekst, a mój mój mózg funkcjonuje na poziomie -1. Może następnym razem?

Co przyniesie ten tydzień? Trochę spotkań, trochę niespodzianek, trochę miłych chwil z bliskimi, będzie trochę świętowania i na koniec mały wyjazd - miejmy nadzieję, że udany.

Czasami warto docenić to co mamy, niż gonić za tym czego mieć nie możemy. Może szczęście jest tuż obok nas? Może jest uśmiechem drugiej osoby? Może szczęście to życzliwość od obcej osoby? Może to bezinteresowność? Może to miłość, o którą walczymy? Może to przyjaźń, która trwa? Może to po prostu dobry dzień w pracy? A czym dla Ciebie jest szczęście?

Kochani.

Dzisiejsza notka to taki misz masz - wybaczcie. Następnym razem będzie lepiej.

Niech ten tydzień będzie dla Was dobry i spokojny.

A na Waszej twarzy niech na chwilę pojawi się uśmiech.

Sobie życzę przede wszystkim - wytrwałości.

Pozdrawiam Wasza N.

5 KOMENTARZY

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 5
xavekittyx
pamietnikpotwora
enlivenedangel
bezemnieomnie
photoblog