murasakibara
03/03/2017 0:14:59
Tadaima!

Powróciłam. Dosłownie na moment.

 

Generalnie, rozpoczyna się czas pełen sporej ilości zajęć, różnych tasków i stopniowego wcielania planów w życie. Waham się pomiędzy kilkoma opcjami rozbudowy edukacyjnej kariery, stąd też na razie niczego nie zapowiadam.

 

Obecnie dalej gameruje i kreuje na tym, na czym byłam. W planach są dwa eventy muzyczne, jeden konwent który współpatronuje, do tego około trzech ewentów do portfolio. Zobaczymy jak to pójdzie.

 

Dalej trzeba reaktywować blog, ruszyć z treściami, opcjonalnie w toku rozwoju innych spraw zawiesić, ale ze świadomością - że co trzeba przetrwa.

 

YURIONICE. Nic nie musze tu dopowiadać *nosebleed*.

 

Zważywszy na powstały od października niespodziewany misz-masz, częściowo zapadłam się w stan hibernacji. Do namierzenia jestem głównie na simplog'u, Line, nie zapominając o instagramie.

 

Na dzień dzisiejszy miałam głód książkowo komiksowy, towarzyszący wolnemu okresowi posesyjnemu. Czas na drugą turę. Czekam z entuzjazmem na "Wojnę w dziejach Europy", jeśli przy temacie ogólnouczelnianych wykładów jestem w myślach.

 

Nowa inspiracja. "Sick."

Jak widać, wreszcie znalazłam optymalny typ fryzury. Wreeeeeeszcieeeee.

 

I doszły nowe przekłucia: Warga & Industrial. Tym razem drugie ucho. Starego nie odświeżałam. Dalsze plany modyfikacyjne są, dopóki nie odhaczę wszystkiego z listy.

 

Ja ne~

BRAK KOMENTARZY

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 34
allthecold
lolqss
soka
xronix
tomcio
sedona