ostatniastrona
07/04/2021 19:44:07
Pokaż mi...

"Dziś mało kto pokazuje w sieci swoje prawdziwe oblicze. Ludzie na każdym kroku przerabiają swoje zdjęcia, ukazując innym perfekcyjny świat, który nie istnieje. Próbują leczyć kompleksy i choć na chwilę uwierzyć w to, że oni też mogą wzbudzać w innych podziw lub zazdrość."

 

Pokaż mi - Marcel Moss

Wydawnictwo Filia

Ocena: 7/10

 

Oto kolejny powód dlaczego sięgam po książki. Marcel Moss zabiera w swoich książkach do teraźniejszego świata, do świata w którym jesteśmy na co dzień i problemów. M. Moss pokazuje nam jak jesteśmy słabi nad potęga Internetu i jakie czyha na nas niebezpieczeństwo.

 

Pytanie brzmi: czy my sami na to nie pozwalamy?!

 

Łukasz ma stabilne życie. Praca, mieszkanie, narzeczona. Niestety to ma się w krótce zmienić. Łukasz i Jagoda za kilka miesięcy mają się pobrać, ale on nie jest już tego taki pewny czy jest na to gotowy. Oświadczyny były czymś normlanym po tylu latach związku. Nie tylko niepewności ze ślubem targają Łukaszem, dochodzi do tego nie jasna sytuacja w pracy.

Na weekendowym wypadzie na miasto kumpel Łukasza pokazuję mu aplikację "Pokaż mi", gdzie uczestnicy mają robić zadania dla królowej, zwycięzca będzie mógł spotkać się z nią osobiście.

Mężczyzna podchodzi do tego sceptycznie. Wszystko się zmienia, gdy w pracy po przez fuzje pojawia się nowa szefowa, która degraduję Łukasza na niższe stanowisko. Związku mężczyzny zaczyna panować bardzo poważny kryzys. Po tych wydarzeniach, aplikacja pojawia się na Łukasza telefonie i przygoda z nią związana. Po nie winnej zabawie w aplikacji, Łukaszowi zaczyna zależeć na wygranej. Coraz śmielej podchodzi do nowych zadaniach od królowej. Niestety zostaje wplątany w morderstwo dawnej kochanki. Co przynisie mu spotkanie z królową. 

Jednak poznanie osobiście królowej zwala go z nóg.

2 KOMENTARZE

Użytkownik ostatniastrona zezwala na zostawianie komentarzy tylko zalogowanym osobom.

BRAK OBSERWOWANYCH