unstoppable17
16/02/2017 22:48:18

Kiedyś nie wierzyłam w postanowienia noworoczne,że mogłabym w nich wytrwać, ale nie ukrywam ja w swoich wytrwałam w 100 %. Dzięki temu motywuję siebie jeszcze bardziej do kolejnych ;) 
2016 rok bez wątpięnia był dla naprawdę cudownym rokiem. Choć jego początek, kojarzę z pewnymi trudnościami emocjonalnymi jaki i zawodowymi, przez co zaczęłam wątpić we własne siły. 
W miarę szybko uwolniłam się  od tych złych emocji i 2016 rok stał się dla mnie rokiem zmian, głównie powrotem do miejsca, gdzie byłam naprawdę szczęśliwa. Dzięki temu nastąpił taki mój nowy rozdział w życiu, rozdział którego tak bardzo pragnęłam. 
Po moim powrocie, zaczęło się wszystko po kolei układać. 
Spotkałam na swojej drodze cudownego człowieka, z którym spędziłam najpiękniejsze chwile. Następnie zmiany po kątem zwodowym, co było dla mnie bardzo ważne, także rozwiązało się pozytywnie.
Wymarzone wakacje z ukochanym, do których często wracamy wspomnieniami, a zwłaszcza w te długie zimowe wieczory.  :) 
Obecnie mamy już za 1,5 mięsiąca nowego roku, oczywiście wiąże się to z kolejnymi postanowieniami i oczywiście w wytrwaniu w poprzednich ;)
---------------------------------------- ---------------------------------------- -----------------
To dobry czas, żeby pomysleć o wszystkim, co się zdarzyło  w tym roku i o tym, co być może zdaży się w przyszłym. Wyciągnąć wnioski z tego, co było i zrobić plany na to, co będzie. Wszystko zaczyna się w wyobraźni. Każdy wielki projekt ma swój początek w jednej, dobrej, ciepłej myśli, która rozgrzewa Cię od środka. Myślę,że nie trzeba od razu planować życia na nastepne dwadzieścia lat. ani nawet na dwanaście miesięcy, bo przecież niewiadomo co przyniesie życie i czym zechce nas niespodziewanie zaskoczyć. Wiem jednak,że dobrze jest szukać inspiracji, nowych pomysłow, uczyć się nowych umiejętności i rozwijać. Rozglądać się i marzyć. Bo właśnie z tych marzeń powstają później piękne zdarzenia. 

https://www.youtube.com/watch?v=dGJwKBcd hH0  :) 

15 KOMENTARZY

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 30
xavekittyx
favouritenightmare
shesblonde
urika
monephotos
octave