xavekittyx
24/02/2021 19:31:41
BRIGHT PINK & MERMAID BLUE

Hej :).

 

 

 

 

Foto z 05. 02. 2019 r. ^___^.

 

BRIGHT PINK & MERMAID BLUE <3.

 

Pastelowe kolorki rządzą :3.

 

# tokyo fashion   # harajuku   #kawaii   # pastel goth   #lolita style

# split hair dye   # alternative jewelry   # pastel colours   # discover yourself

# too beautiful to exist   # living doll   # creative girl   # ratchet clothing

 

 

 

Dzień tak szybko mi minął *.*.

Słodycze osładzają mi wieczór <3.

Oglądając serial o 16:00 myślałam o Nim, o Nas. Wczuwałam się w role Emira i Reyhan. Przeraża mnie to, te problemy tej dziewczyny, to straszne i każdego mogło by dotknąć. Czym bardziej drążę kolejne odcinki tym bardziej zaczynam się bać przyszłości. To tylko role aktorów, tylko role. Nie wiem czy powinnam brnąć dalej. Znam już koniec, nieszczęśliwy koniec. Samotny ojciec z dzieckiem i kręcąca się koło niego inna/nowa kobieta. Dziecko bez mamy zazwyczaj ma smutne dzieciństwo. Ale będę kontynuować, bo tylko to mnie zainteresowało i chcę na to patrzeć, chociażbym miała się rozpłakać nad zmyślonym przez reżysera losem :,).

Zanim zasnę zrobię sobie jeszcze dzisiaj gorące Cafe D'or Coffo 3 w 1 z magnezem i witaminą B6. Nazywam to po swojemu cappucinem, bo i w smaku jest podobne ^^.

 

Nie chciałam mieć nigdy aska czy też innego typu podobnej stronki typu 'zadaj mi pytanie' i też nie zamierzam mieć takiego czegoś w komentarzach, ale zrobię wyjątek ten jeden raz i trochę napiszę by nie pozostawić bez żadnej odpowiedzi... chociaż ja zazwyczaj nie pytam nikogo o nic i niewygodnie się czuję jak dostanę pytania czy też miałabym wyjaśniać szczegółowo o czymś, bo nie da się opowiedzieć swojego wieloletniego doświadczenia w kilku zdaniach :P.

 

Fotografia daje niezmierzone możliwości, tylko też trzeba poznać jej sekrety i nauczyć się pewnych umiejętności, by móc cieszyć się ze wspaniałych zdjęć których twórcami jesteśmy my jak i otoczenie wokół nas. To wymaga wielu lat, przez które przechodziłam sama, bez niczyjej pomocy, metodą prób i błędów by do czegoś dojść. Nie dzielę się swoją wiedzą z nikim, tak jak fabryka Wedla nie dzieli się swoją tajemnicą przepisu na tak bardzo popularne 'Ptasie Mleczko'. Gdyby świat nie opierał się na tajemnicach, to nikt by nie zarobił na tym co potrafi i czego się nauczył. Fotografowie nie mieli by pracy i klientów, gdyby każdy umiał zrobić sobie porządne zdjęcia samemu. Pójdziesz, poprosisz, zapiszesz się na sesyjkę, ale osoba fotografująca nie weźmie Ciebie na swoje prywatne zaplecze i nie zdradzi co dalej. Nie dowiesz się jak powstały fotki za które potem płacisz.  Proste :).

Z makijażem tak samo jak i ze zdjęciami, fach w ręku trzeba mieć i dużo wyobraźni ;).

A soczewki kontaktowe dostępne dla każdego i raczej bezproblemowe jeśli stosujesz się do instrukcji i zaleceń użytkowania. Można zawsze zmienić coś w swoim wyglądzie, jeśli się zapragnie. Albo ewentualnie skorzystać z dodatkowego oświetlenia dla efektu błysku z odrobiną czarów :).

Ale co człowiekowi z tego wszystkiego jeżeli tylko to by potrafił. Oklaski nie zapewnią dobrobytu i godnego życia w przyzwoitych warunkach. Najważniejsze by umieć przez życie przejść, szkoły ukończyć i dopracować do emerytury, by się nie martwić potem.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JC LO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

10 KOMENTARZY

Użytkownik xavekittyx zezwala na zostawianie komentarzy tylko zalogowanym osobom.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 1318
girlwithsafetypins
xcrazylemonx
vullgaris
versetirth
northerka
juliettka79