xshyy
21/07/2021 0:59:38

 #1

 

Wszystko jest cyfrowe, wszystko znajdziemy w Internecie, dlaczego więc mój pamiętnik nie może być w takiej formie. 

 

Tak dokładniej to wszystko co będę opisywać ma mnie w jakiś sposób ochronić od szaleństwa. Bo prawda jest taka, że już od dłuższego czasu nie daję rady. Nigdy nie pomyślałam, że Ja osoba która nigdy nie miała źle w domu, która od dłuższego czasu prowadzi życie na wysokim poziomie, może balansować nad przepaścią depresji. Stojąc z boku można się zastanawiać, jak kobieta która ma przyjaciół, własne mieszkanie, jeździ na wakacje za granicę, w dobrze płatnej pracy pnie się po szczeblach awansu, może być nieszczęśliwa? 

 

Może i to cholernie bardzo, bo kiedy wracam do pustego domu i kładę się spać, jeśli mój organizm pozwala mi na sen, jedyne co jest wtedy ze mną to moje myśli. Myśli które wpierają mi, jak bardzo samotna i nieszczęśliwa jestem, jak bardzo pod powłoką zazwyczaj uśmiechniętej i tryskającej szczęściem dziewczyny znaleźć można pokonaną osobę. 

 

Słowa będę tutaj kluczowe, jednak nie pomijając idei PHOTObloga, zdjęcia do każdego dodanego posta będą moje, takie które kojarzą mi się z dobrymi chwilami. 

BRAK KOMENTARZY

Użytkownik xshyy zezwala na zostawianie komentarzy tylko zalogowanym osobom.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 1
photoblog