zabavaputyatishna
02/06/2022 19:39:36
Jak zawsze

Zdjęcie w dupy, bo nie miałam pomysłu co wstawić.

 

Dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy. Zdążyłam się już popłakać w domu, ale wiedziałam, że tak będzie. Chcą żebym po 3 mies. była samodzielna, ja tego nie widzę. Praktycznie cały czas musiałam o coś pytać, czułam się jak debil, do tego nigdy nie pracowałam z excelem, a w nim robi się oferty dla klientów. W biurze nie jesteśmy z wykształcenia chemikami, ale te pojęcia chemiczne rozwaliły mi dzisiaj umysł, to nie jest poziom chemii z gimnazjum tylko już studiów. Jak mama napisała jak poszło to tylko odpisałam, że ok, nie widzę sensu pisać prawdy.Cieszę się, że chociaż tutaj mogę napisać prawdę, mam nareszcie jakieś bezpieczne miejsce do zwierzeń.

 

Jutro jadę do domu, pierwszy raz w tym roku, jakieś 4 godz. będę w aucie. Żałuję, że jak miałam ferie to nie pojechałam na całe 2 tyg., ale M. gadał, że chce spędzać czas, a ja jak zawsze musiałam coś robić pod kogoś, a nie dla siebie. Zawsze tak robiłam, a teraz to ja jestem nieszczęśliwa. Czuję, że już nigdy nie będę szczęśliwa. Ostatni raz byłam w 2015, ale wtedy byłam w szczęśliwym związku, miałam wsparcie, fajnych znajomych, byłam po maturze i myślałam, że maluje się przede mną coś super. Lubię wracać do tamtego okresu słuchając piosenek. Niestety życie weryfikuje, a ja też podjęłam kilka złych decyzji, będę się musiała z nimi mierzyć już zawsze. Bardzo chciałabym cofnąć się te 8/7 lat i zrobić wszystko inaczej. Pewnie wtedy nie płakałabym tak jak teraz, nie mieszkała gdzieś gdzie nie chce i raczej nie było by tego bloga, piszę go, żeby zrzucić z siebie wszystko co mam.

 

Czuję się coraz gorzej, jestem w tym wszystkim sama, daleko od domu, wiem że nikt mi nie pomoże, jestem zdana na siebie. Zawsze musiałam radzić sobie sama, nie mam już siły dźwigać swoich problemów i innych.

 

Mam nadzieję, że u ciebie jest lepiej niż u mnie.

1 KOMENTARZ

Zaloguj się, aby komentować.

Obserwowani

Zobacz wszystkie 12
northerka
pamietnikpotwora
mrsevelyncore
saphirra
sentymentalnyintro
zuzum